Urodziny obchodzi 2 wzorkowiczki!
13938 wzorkowiczek dodało 19143 zdjęć do galerii!

Kurs Kosmetyki Praktycznej ASP

Dodano: 2008-02-27 16:12:02, Odsłon: 21163 , Ocena: 5/5,

 • Nagroda:
 • Nagroda za artykuł miesiąca
 • Nagroda za artykuł tygodnia

Celem kursu Kosmetyki Praktycznej jest przyuczenie do wykonywania zawodu kosmetyczki (technik usług kosmetycznych). Państwo - jako Uczestnicy szkoleń - odnosicie szereg korzyści: przede wszystkim nabywacie praktyczną wiedzę, ale także rozwijacie swoje zainteresowania, poszerzacie horyzonty, rozwijacie zdolności manualne i estetyczne, spędzacie miło czas, poznajecie fascynujących ludzi, a także w miłej atmosferze zdobywacie dokumenty przydatne na rynku pracy.

Mentorem kursu jest Krystyna Łenczyńska, ceniona osobistość polskiego rynku kosmetycznego, która osobiście prowadzi zajęcia - praktyki kosmetyczne oraz teorię.

Będziecie Państwo poszerzać swoje umiejętności w ciągu ośmiu weekendów (łącznie 160 godzin lekcyjnych). Z doświadczenia wiemy, że ten cykl jest najbardziej korzystny dla Uczennic. Kursy kosmetyki praktycznej odpowiadają programowo dwuletniemu studium kosmetycznemu - na egzaminie Kursantki odpowiadają z pytań, wykorzystywanych podczas egzaminów w studium. W odróżnieniu od szkół kosmetycznych, ASP zapewnia 80% praktyk oraz pełny wachlarz kosmetyków.

Kursy kosmetyczne ASP ® bazują na programie autorskim, na który nie sprzedano na terenie Polski żadnej licencji. Oznacza to, że wyłącznie ASP może korzystać z toku zajęć, który ulepszany jest bezustannie od 24 lat i daje wysokiej klasy, efektywną naukę, bogatą wiedzę, rozległe umiejętności.

W programie między innymi: Zasady funkcjonowania i organizacja Salonu Kosmetycznego. Pielęgnacja skóry twarzy i włosów. Zastosowanie masek kosmetycznych. Pełna diagnostyka kosmetyczna. Higieniczne oczyszczanie skóry. Preparaty kosmetyczne - podział i ich praktyczne zastosowanie. Kosmetyka zachowawcza, poradnictwo. Pielęgnowanie i upiększanie oprawy oczu, henna. Podstawowe zagadnienia masażu kosmetycznego. Zabiegi regeneracji kosmetycznej, nawilżające, odżywcze, hydromasaż. Specjalistyczne techniki aplikacji preparatów. Podstawy ziołolecznictwa w Kosmetyce. Właściwości mięśni twarzy, szyi, dekoltu. Pięlęgnacja dłoni i stóp. Manicure i pedicure biologiczny. Manicure francuski. Masaż dłoni i stóp. Depilacja. Body-wraping. Zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, antycellulitowe, parafinowe. Pielęgnacja biustu i dekoltu, w tym zabiegi liftingujące. Kompleksowe planowanie, wykonywanie, łączenie zabiegów. Kosmetologia lecznicza. Schorzenia skóry. Lecznicze oczyszczanie skóry, lecznicze złuszczanie naskórka. Zabiegi uzupełniające. Galwanizacja i jontoforeza, d'arsonvalizacja. Nauka przekłuwania uszu, piercing. Aromoterapia w formie nawilżania. Dietetyka - zasady zdrowego odżywiania. Maski liftingujące.

Akademia zabezpiecza dla Państwa kosmetyki, tipsy, żele, akryle, bogactwo ozdód i lakierów, preparaty, narzędzia, specjalistyczną aparaturę, sprzęt (...). To wszystko udostępnione jest do bieżącego, bezpłatnego użytku podczas szkolenia. Dzięki temu możecie Państwo uczestniczyć w dziele nieskrępowanej kreatywności, w żaden sposób nie ograniczając swoich potrzeb.

Kurs kończy komisyjny egzamin wewnętrzny, bo tylko na tej podstawie wydawane są dokumenty akceptowane na polskim i światowym rynku pracy. Każda Absolwentka otrzymuje imienne zaświadczenie w/g MEiN (MEN-III) wraz z danymi jednostki szkolącej, komisji, programu, wymaganymi pieczęciami oraz oceną. Drugim dokumentem jest certyfikat - prestiżowy ASP Certificate of Attendance.

Warto dodać, że ASP Certificate of Attendance to Państwa imienny certyfikat w jednej z trzech wersji językowych (angielska, polska, niemiecka) sygnowany zarówno przez przez szkołę, jak i Krystynę Łenczyńską, akceptowany zarówno w UE, jak i USA, o ciekawym graficznym design (od razu w antyramie - to prezent od Akademii).

Po długich negocjacjach z dostawcami czasowo obniżyliśmy dla Państwa cenę kursu, została ona zredukowana do 4200 zł. W cenie zawiera się wpisowe, kurs, wszystkie kosmetyki, akcesoria, preparaty, aparatura, sprzęt, materiały używane podczas kursu, egzamin końcowy, wystawienie zaświadczenia oraz imiennego certyfikatu w jednej z trzech wersji językowych. Stara cena to 4600 zł, dlatego zapisując się na kurs w tym momencie, możecie Państwo zaoszczędzić 400 złotych. Prawdopodobnie pod koniec miesiąca, cena znów ulegnie podwyższeniu.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy dowolne terminy z podanych w terminarzu, dzięki temu możecie rozpocząć kurs w dowolnym, najbardziej dogodnym dla Was momencie.

Zapisać się na kurs można osobiście, telefonicznie (infolinia: /012/266-43-81), lub internetem poprzez formularz zgłoszeniowy. Dla Państwa wygody, stworzyliśmy stronę "zasady rekrutacji", na której maksymalnie prosto opisaliśmy rekrutację na kursy.

Wybierzcie kurs, który odmienił życie dziesiątek osób z całego świata!
asp

Dołączyła: 2008-02-24 22:54:37

Sklep Paznokcie Żele Hurtownia Kosmetyczna

....

a wiec tak jak ty pazurki robie nie za długo,ale postaram sie ci pomóc.Zaczynajac od tipa:firma klej...

Paznokcie Fiberglass

Technikę Fiberglass najczęściej stosujemy u klientek jako regenerację i łączenie nadłamanej, przepił...

suszony lisc

1. standardowo przygotowujemy płytkę i podkładamy szablon. Budujemy szkielet paznokcia żalem....

PAZNOKCIE ŻELOWE - krok po kroku.

Przystępując do pracy na wstępie myjemy dłonie emulsją antybakteryjną oraz dezynfekujemy je. ...

Kształty paznokci

Wszystkie dobrze wiemy, że nasze paznokcie mają różne kształty. Dowiedz się, jak piłować każdy z typ...

KONKURS WZORKI.PL

dziewczyny co wy na to. wzorki wyraziły zgode na to zeby cos zorganizowac ...

 • daria 2008-03-05 09:28:23

  Wyjątkowy kurs z wyjątkowymi ludźmi!
 • marianna 2008-03-06 15:03:32

  Dla Akademii naturalnie piąteczka emot
 • ViktoriA3 2010-06-29 14:19:02

  Super ,,notka'' dla mnie bomba

   

  Osobiscie marze o tym zeby uczeszczac do takiej Akademii;********

   

  ;*******

 • iza_1975 2010-08-28 21:22:18

  ja tez marze o takim kursieemot

© Copyright by Wzorki.pl   | sitemap Realizacja: NetVisage