Urodziny obchodzi 2 wzorkowiczki!
65519 wzorkowiczek dodało 19393 zdjęć do galerii!

Kurs Kosmetyki Praktycznej ASP

Dodano: 2008-02-27 16:12:02, Odsłon: 24290 , Ocena: 5/5,

 • Nagroda:
 • Nagroda za artykuł miesiąca
 • Nagroda za artykuł tygodnia

Celem kursu Kosmetyki Praktycznej jest przyuczenie do wykonywania zawodu kosmetyczki (technik usług kosmetycznych). Państwo - jako Uczestnicy szkoleń - odnosicie szereg korzyści: przede wszystkim nabywacie praktyczną wiedzę, ale także rozwijacie swoje zainteresowania, poszerzacie horyzonty, rozwijacie zdolności manualne i estetyczne, spędzacie miło czas, poznajecie fascynujących ludzi, a także w miłej atmosferze zdobywacie dokumenty przydatne na rynku pracy.

Mentorem kursu jest Krystyna Łenczyńska, ceniona osobistość polskiego rynku kosmetycznego, która osobiście prowadzi zajęcia - praktyki kosmetyczne oraz teorię.

Będziecie Państwo poszerzać swoje umiejętności w ciągu ośmiu weekendów (łącznie 160 godzin lekcyjnych). Z doświadczenia wiemy, że ten cykl jest najbardziej korzystny dla Uczennic. Kursy kosmetyki praktycznej odpowiadają programowo dwuletniemu studium kosmetycznemu - na egzaminie Kursantki odpowiadają z pytań, wykorzystywanych podczas egzaminów w studium. W odróżnieniu od szkół kosmetycznych, ASP zapewnia 80% praktyk oraz pełny wachlarz kosmetyków.

Kursy kosmetyczne ASP ® bazują na programie autorskim, na który nie sprzedano na terenie Polski żadnej licencji. Oznacza to, że wyłącznie ASP może korzystać z toku zajęć, który ulepszany jest bezustannie od 24 lat i daje wysokiej klasy, efektywną naukę, bogatą wiedzę, rozległe umiejętności.

W programie między innymi: Zasady funkcjonowania i organizacja Salonu Kosmetycznego. Pielęgnacja skóry twarzy i włosów. Zastosowanie masek kosmetycznych. Pełna diagnostyka kosmetyczna. Higieniczne oczyszczanie skóry. Preparaty kosmetyczne - podział i ich praktyczne zastosowanie. Kosmetyka zachowawcza, poradnictwo. Pielęgnowanie i upiększanie oprawy oczu, henna. Podstawowe zagadnienia masażu kosmetycznego. Zabiegi regeneracji kosmetycznej, nawilżające, odżywcze, hydromasaż. Specjalistyczne techniki aplikacji preparatów. Podstawy ziołolecznictwa w Kosmetyce. Właściwości mięśni twarzy, szyi, dekoltu. Pięlęgnacja dłoni i stóp. Manicure i pedicure biologiczny. Manicure francuski. Masaż dłoni i stóp. Depilacja. Body-wraping. Zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, antycellulitowe, parafinowe. Pielęgnacja biustu i dekoltu, w tym zabiegi liftingujące. Kompleksowe planowanie, wykonywanie, łączenie zabiegów. Kosmetologia lecznicza. Schorzenia skóry. Lecznicze oczyszczanie skóry, lecznicze złuszczanie naskórka. Zabiegi uzupełniające. Galwanizacja i jontoforeza, d'arsonvalizacja. Nauka przekłuwania uszu, piercing. Aromoterapia w formie nawilżania. Dietetyka - zasady zdrowego odżywiania. Maski liftingujące.

Akademia zabezpiecza dla Państwa kosmetyki, tipsy, żele, akryle, bogactwo ozdód i lakierów, preparaty, narzędzia, specjalistyczną aparaturę, sprzęt (...). To wszystko udostępnione jest do bieżącego, bezpłatnego użytku podczas szkolenia. Dzięki temu możecie Państwo uczestniczyć w dziele nieskrępowanej kreatywności, w żaden sposób nie ograniczając swoich potrzeb.

Kurs kończy komisyjny egzamin wewnętrzny, bo tylko na tej podstawie wydawane są dokumenty akceptowane na polskim i światowym rynku pracy. Każda Absolwentka otrzymuje imienne zaświadczenie w/g MEiN (MEN-III) wraz z danymi jednostki szkolącej, komisji, programu, wymaganymi pieczęciami oraz oceną. Drugim dokumentem jest certyfikat - prestiżowy ASP Certificate of Attendance.

Warto dodać, że ASP Certificate of Attendance to Państwa imienny certyfikat w jednej z trzech wersji językowych (angielska, polska, niemiecka) sygnowany zarówno przez przez szkołę, jak i Krystynę Łenczyńską, akceptowany zarówno w UE, jak i USA, o ciekawym graficznym design (od razu w antyramie - to prezent od Akademii).

Po długich negocjacjach z dostawcami czasowo obniżyliśmy dla Państwa cenę kursu, została ona zredukowana do 4200 zł. W cenie zawiera się wpisowe, kurs, wszystkie kosmetyki, akcesoria, preparaty, aparatura, sprzęt, materiały używane podczas kursu, egzamin końcowy, wystawienie zaświadczenia oraz imiennego certyfikatu w jednej z trzech wersji językowych. Stara cena to 4600 zł, dlatego zapisując się na kurs w tym momencie, możecie Państwo zaoszczędzić 400 złotych. Prawdopodobnie pod koniec miesiąca, cena znów ulegnie podwyższeniu.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy dowolne terminy z podanych w terminarzu, dzięki temu możecie rozpocząć kurs w dowolnym, najbardziej dogodnym dla Was momencie.

Zapisać się na kurs można osobiście, telefonicznie (infolinia: /012/266-43-81), lub internetem poprzez formularz zgłoszeniowy. Dla Państwa wygody, stworzyliśmy stronę "zasady rekrutacji", na której maksymalnie prosto opisaliśmy rekrutację na kursy.

Wybierzcie kurs, który odmienił życie dziesiątek osób z całego świata!
asp

Dołączyła: 2008-02-24 22:54:37

Stylistki Paznokci

Trendy w urodzie na 2011 rok!

Zobacz, jakie fryzury, makijaż i kosmetyki będą modne w nad...

Jak zrobic kwiatki akrylowe

1. Przygotowujemy pazurka, polerujemy do gładkości, nie nabłyszczamy żadnym lakierem, quick finis...

Pomocy?

Witam!   Mam na imie Sara, mam 19 lat, doszlam do wniosku, ze mam wielka och...

Królewski Maniciure

Karnawał rządzi się swoimi prawami – jeśli dodatki, to tylko złote. Dotyczy to również&hell...

hejcia

emotemot...

Jak dbać o paznokcie...

      Jak wiemy dłonie są naszą wizytówką.....

Trochę Historii

Egipt, Chiny, Bliski Wschód… Już w starożytnym Egipcie powszechnie pielęgnowano i ...

Tajemnice lakierów do paznokci.

To że nie każdy lakier dobrze trzyma się na paznokciach i staje się matowy doświadczyła niejedna ...

Jaka jest roznica miedzy zelem a akrylem

W "noszeniu" paznokci nie ma praktycznie zadnej roznicy wystepuja jedynie roznice w aplik...

Zmiany kształtu paznokci

W momencie kiedy w organizmie zaczyna brakować witamin i składników odżywczych, skutkiem są poł...

 • daria 2008-03-05 09:28:23

  Wyjątkowy kurs z wyjątkowymi ludźmi!
 • marianna 2008-03-06 15:03:32

  Dla Akademii naturalnie piąteczka emot
 • ViktoriA3 2010-06-29 14:19:02

  Super ,,notka'' dla mnie bomba

   

  Osobiscie marze o tym zeby uczeszczac do takiej Akademii;********

   

  ;*******

 • iza_1975 2010-08-28 21:22:18

  ja tez marze o takim kursieemot

© Copyright by Wzorki.pl   | sitemap Realizacja: NetVisage