Urodziny obchodzi 2 wzorkowiczki!
64600 wzorkowiczek dodało 19378 zdjęć do galerii!

Kurs Kosmetyki Praktycznej ASP

Dodano: 2008-02-27 16:12:02, Odsłon: 23037 , Ocena: 5/5,

 • Nagroda:
 • Nagroda za artykuł miesiąca
 • Nagroda za artykuł tygodnia

Celem kursu Kosmetyki Praktycznej jest przyuczenie do wykonywania zawodu kosmetyczki (technik usług kosmetycznych). Państwo - jako Uczestnicy szkoleń - odnosicie szereg korzyści: przede wszystkim nabywacie praktyczną wiedzę, ale także rozwijacie swoje zainteresowania, poszerzacie horyzonty, rozwijacie zdolności manualne i estetyczne, spędzacie miło czas, poznajecie fascynujących ludzi, a także w miłej atmosferze zdobywacie dokumenty przydatne na rynku pracy.

Mentorem kursu jest Krystyna Łenczyńska, ceniona osobistość polskiego rynku kosmetycznego, która osobiście prowadzi zajęcia - praktyki kosmetyczne oraz teorię.

Będziecie Państwo poszerzać swoje umiejętności w ciągu ośmiu weekendów (łącznie 160 godzin lekcyjnych). Z doświadczenia wiemy, że ten cykl jest najbardziej korzystny dla Uczennic. Kursy kosmetyki praktycznej odpowiadają programowo dwuletniemu studium kosmetycznemu - na egzaminie Kursantki odpowiadają z pytań, wykorzystywanych podczas egzaminów w studium. W odróżnieniu od szkół kosmetycznych, ASP zapewnia 80% praktyk oraz pełny wachlarz kosmetyków.

Kursy kosmetyczne ASP ® bazują na programie autorskim, na który nie sprzedano na terenie Polski żadnej licencji. Oznacza to, że wyłącznie ASP może korzystać z toku zajęć, który ulepszany jest bezustannie od 24 lat i daje wysokiej klasy, efektywną naukę, bogatą wiedzę, rozległe umiejętności.

W programie między innymi: Zasady funkcjonowania i organizacja Salonu Kosmetycznego. Pielęgnacja skóry twarzy i włosów. Zastosowanie masek kosmetycznych. Pełna diagnostyka kosmetyczna. Higieniczne oczyszczanie skóry. Preparaty kosmetyczne - podział i ich praktyczne zastosowanie. Kosmetyka zachowawcza, poradnictwo. Pielęgnowanie i upiększanie oprawy oczu, henna. Podstawowe zagadnienia masażu kosmetycznego. Zabiegi regeneracji kosmetycznej, nawilżające, odżywcze, hydromasaż. Specjalistyczne techniki aplikacji preparatów. Podstawy ziołolecznictwa w Kosmetyce. Właściwości mięśni twarzy, szyi, dekoltu. Pięlęgnacja dłoni i stóp. Manicure i pedicure biologiczny. Manicure francuski. Masaż dłoni i stóp. Depilacja. Body-wraping. Zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, antycellulitowe, parafinowe. Pielęgnacja biustu i dekoltu, w tym zabiegi liftingujące. Kompleksowe planowanie, wykonywanie, łączenie zabiegów. Kosmetologia lecznicza. Schorzenia skóry. Lecznicze oczyszczanie skóry, lecznicze złuszczanie naskórka. Zabiegi uzupełniające. Galwanizacja i jontoforeza, d'arsonvalizacja. Nauka przekłuwania uszu, piercing. Aromoterapia w formie nawilżania. Dietetyka - zasady zdrowego odżywiania. Maski liftingujące.

Akademia zabezpiecza dla Państwa kosmetyki, tipsy, żele, akryle, bogactwo ozdód i lakierów, preparaty, narzędzia, specjalistyczną aparaturę, sprzęt (...). To wszystko udostępnione jest do bieżącego, bezpłatnego użytku podczas szkolenia. Dzięki temu możecie Państwo uczestniczyć w dziele nieskrępowanej kreatywności, w żaden sposób nie ograniczając swoich potrzeb.

Kurs kończy komisyjny egzamin wewnętrzny, bo tylko na tej podstawie wydawane są dokumenty akceptowane na polskim i światowym rynku pracy. Każda Absolwentka otrzymuje imienne zaświadczenie w/g MEiN (MEN-III) wraz z danymi jednostki szkolącej, komisji, programu, wymaganymi pieczęciami oraz oceną. Drugim dokumentem jest certyfikat - prestiżowy ASP Certificate of Attendance.

Warto dodać, że ASP Certificate of Attendance to Państwa imienny certyfikat w jednej z trzech wersji językowych (angielska, polska, niemiecka) sygnowany zarówno przez przez szkołę, jak i Krystynę Łenczyńską, akceptowany zarówno w UE, jak i USA, o ciekawym graficznym design (od razu w antyramie - to prezent od Akademii).

Po długich negocjacjach z dostawcami czasowo obniżyliśmy dla Państwa cenę kursu, została ona zredukowana do 4200 zł. W cenie zawiera się wpisowe, kurs, wszystkie kosmetyki, akcesoria, preparaty, aparatura, sprzęt, materiały używane podczas kursu, egzamin końcowy, wystawienie zaświadczenia oraz imiennego certyfikatu w jednej z trzech wersji językowych. Stara cena to 4600 zł, dlatego zapisując się na kurs w tym momencie, możecie Państwo zaoszczędzić 400 złotych. Prawdopodobnie pod koniec miesiąca, cena znów ulegnie podwyższeniu.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy dowolne terminy z podanych w terminarzu, dzięki temu możecie rozpocząć kurs w dowolnym, najbardziej dogodnym dla Was momencie.

Zapisać się na kurs można osobiście, telefonicznie (infolinia: /012/266-43-81), lub internetem poprzez formularz zgłoszeniowy. Dla Państwa wygody, stworzyliśmy stronę "zasady rekrutacji", na której maksymalnie prosto opisaliśmy rekrutację na kursy.

Wybierzcie kurs, który odmienił życie dziesiątek osób z całego świata!
asp

Dołączyła: 2008-02-24 22:54:37

Sklep Paznokcie Żele Hurtownia Kosmetyczna

CYRKONIE W ZDOBIENIU PAZNOKCI

Prawdopodobnie najbardziej efektowną ozdobą na płytce paznokcia są cyrkonie - mo...

Witam wszyskich na moim blogu!!

Cześć mam na imię Natalia założyłam tego bloga,ponieważ bardzo lubię malować paznokcie a zwłaszcza w...

Za długo - odwieczny problem

Odwieczny problem każdej stylistki (i nie tylko tych początkując...

Jak unikać zapowietrzeń?

Zapowietrzenia masy żelowej/akrylowej są jednym z najczęściej występujących problemów  ...

Główne problemy w przedłużaniu paznokci

Najczęściej pojawiające się problemy podczas przedłużania paznokci. Przyczyny ich powstawania ora...

Co znajdziemy w składzie lakieru do pazn

    Mam nadzieję, że większość z Nas, kobiet kupu...

Praktyczne porady

Pod ciemne lakiery (czarny, czerwony) stosujemy tzw. "bazę" do paznokci (...

Domowe sposoby na piękne dłonie i paznok

Z powodu braku czasu i środków finansowych mało która kobieta korzysta z zabiegów w gabinetach kosme...

Kształty paznokci

Wszystkie dobrze wiemy, że nasze paznokcie maja różne kształty. Napiszę o tym jak odpowiednio pił...

Pielęgnacja wału okołopaznokciowego

  Manicure to znany od wieków, najpopularniejszy zabieg pielęgnacyjny naturalnych p...

 • daria 2008-03-05 09:28:23

  Wyjątkowy kurs z wyjątkowymi ludźmi!
 • marianna 2008-03-06 15:03:32

  Dla Akademii naturalnie piąteczka emot
 • ViktoriA3 2010-06-29 14:19:02

  Super ,,notka'' dla mnie bomba

   

  Osobiscie marze o tym zeby uczeszczac do takiej Akademii;********

   

  ;*******

 • iza_1975 2010-08-28 21:22:18

  ja tez marze o takim kursieemot

© Copyright by Wzorki.pl   | sitemap Realizacja: NetVisage